Karininkas klausia eilinio:
- Kodėl batai nevalyti?
- O tai ne jūsų problemos.
- Ką?! Aš dar kartą tavęs klausiu. Kodėl batai nevalyti?
- Nėra batų tepalo.
- O tai ne mano problemos.
- Aš taip jums ir sakiau pirmą kartą.
- Kodėl batai nevalyti?
- O tai ne jūsų problemos.
- Ką?! Aš dar kartą tavęs klausiu. Kodėl batai nevalyti?
- Nėra batų tepalo.
- O tai ne mano problemos.
- Aš taip jums ir sakiau pirmą kartą.
„Pakeliui su šypsena". Šiaurės Airijos paslaptys Titanic Belfast „Titanic Belfast" – tai ne tiesiog muziejus, o emocinga kelion...
No comments:
Post a Comment