Thursday 3 September 2020

Štai ir trečia knyga jau greitai pasorodys Lietuvoje



Tačiau leiskite Jus įspėti: gali būti, kad mano knygoje nerasite nieko nauja, ko Jūs nežinotumėte, bet sužinosite daug praktinių dalykų.

 Šios knygos tikslas – papasakoti gyvenimiškas istorijas, kad pakeistumėte savo požiūrį į tai, kas vyksta Jūsų gyvenime. Parašiau ją, kad galėtumėte matyti save, rasti kelią iš savo situacijos! Žinau, kad atsakymus į klausimus rasite mano papasakotose istorijose.

 Kas Jums labiausiai rūpi? Taip, padėti mylimam žmogui, išlaikyti savo ramybę, sveikatą ir pasitikėjimą.

 Kadangi mano gyvenimas yra susijęs su medicina, be patarimo rūpintis sunkiai sergančiu asmeniu, noriu papasakoti apie pasirinkimą, tapusiu mano gyvenimo dalimi.


 


Visa tiesa apie slaugytojos darbą Anglijoje 
Knyga „Sesele, atnešk man tabletę nuo mirties...“ turėtų sudominti ne tik šios sistemos bendruomenę ¬– medicinos seseles, gydytojus, slaugos darbuotojus, – bet ir pagyvenusių bei neįgalių žmonių slaugos ir gydymo įstaigose dienas leidžiančius žmones. Knygos autorė teigia, kad slaugos esmė –padėti sergančiam žmogui, – vienoda visame pasaulyje, bet slaugos principai ir požiūris į darbuotojus bei pacientus daug kur skiriasi. 
Rašytoja jautriai pasakoja apie gyvenimo saulėlydį Anglijos slaugos namuose pasitinkančius pacientus, darbuotojų pastangas suteikti jiems kuo kokybiškesnę slaugą bei atsidavimą jiems.     Nemažai vietos knygoje skiriama pasakojimui, kaip svetimtaučiui medikui pritapti užsienio kolegų bendruomenėje, kaip išsikovoti savo vietą, pagarbą – tapti lygiaverčiu sistemos nariu.         Ar tai lengva, būtinai sužinosite perskaitę knygą. Autorė pateikia ne tik savo istoriją, bet ir iš kitų šalių atvykusių bendradarbių pasakojimus, vertinimus. Perskaityti knygą „Sesele, atnešk man tabletę nuo mirties...“ verta ir tam, kad geriau pažintume lietuvių bendruomenės gyvenimą užsienyje. Knygoje rasite atsakymą, kur slypi raktas nuo sėkmės durų.


Šios knygos tikslas – papaskoti apie lietuvius atvykusius į Vakarų Vidurio Angliją po Antrojo pasaulinio Karo ir kaip vystėsi lietuvių bendruomenė iki šių dienų. Apie jų šiokiadienius ir šventes, apie bendruomenės kūrymą, apie lietuvybės išlaikymą ir pristatymą. Surinkti duomenys liūdija apie nemažą lietuvių bendromenę 1947- 2012 metų laikotarpiu, apie tai kaip gyventa, kur rinktasi, tartasi, vaidinta ir dainuota, šokta ir sportuota. Tikros žmonių istorijos.



No comments:

Post a Comment

Vincentas van Gogas ir Naujieji kinų metai. II dalis

  II dalis    Anksti ryte į namus atvažiuoja automobilių meistras ir pakeičia stabdžių kaladėles. Dabar galėsiu stabdyti drąsiai. Po pie...